تبلیغات
عــکـســــ هـایــ مــنــتــخــبــ سـریـــالــ GEM TV
قالب وبلاگ
عــکـســــ هـایــ مــنــتــخــبــ سـریـــالــ GEM TV
 
نویسندگان
نظر سنجی
از کدام بازیگر مرد سریال های GEM TV بیشتر خوشتان می اید              
رائول فرناندز د پابلو در مادرید در تاریخ 10 ژانویه 1975 متولد شد. بین سال های 1993 و 1995 آغاز شد اولین گام خود را به تئاتر با این نسخهها کار مانند آسپرین به مدت دو ( تئاتر Mahadonda ) ، ما دروغ ( تئاتر Zarabanda ) و یا خواننده طاس (1995) را بگویید. در سال 1998 ، او را از مدرسه سلطنتی هنرهای دراماتیک فارغ التحصیل پر کردن یک نقش هملت . در سال 1999 برای تئاتر خانه ( جایی که او با حضور اول و دوم هنر تئاتر ) مداخله در معلم رقص، لوپه د وگا کمدی است که مسخره می کردند، عشق باوقار وارد دانست ، و مراحل و تنقلات . در همان سال متحمل جهان فیلم کوتاه درجعبه سایه ( خوان آگویر ) .
او دهه آینده را با دو مانت جدید برای ESSN آغاز شد. اول از همه، امشب ما بداهه نوازی توسط عیسی سالگادو به رهبری ،اقتباس از Luigi Pirandello از گردان در مورد یک شرکت از کمدین منجر توسط یک مرد که نیروهای دیگر بازیگران به بداهه نوازی پایه که رمان لئونوراADDIO Pirandello مصرف بود. همان بخش در کوتاه مدتدردناک ( اسکار میراندا ) وسه حضور در کمیساریای انجام . دیگربالکن، که در سال 2001 برای اولین بار ، در سال که در آن او اولین نقش خود را درفیلم سینمایی ( Volkahgrost ) ، واسطه پس از مدرسه به دست آمده نامیده می شد ، و و نقش مقاله دوم خود را در این مجموعهکمیساریای ، این بار یک دانش آموز " بثد که پلیس بازجویی انفجار یک بمب در یک مدرسه . برای تئاترو گالیله کار می کرد، قبل از پایان سال، در Roberto Zucco با ، وروجک تولید تئاتر و کارگردانی عیسی سالگادو ؛ کار بر اساس یک داستان واقعی که در ایتالیا رخ داده است ، و آن را نگران یک مرد جوان که منجر به کشته شدن پدر و مادر خود و در طول فرار خود را در رابطه با جزئی .
در سال 2002 او بازگشته است به شرطآزادی تئاتر دادگاه اجتماعی با وروجک تئاتر زنده مانند خوک، به رهبری عیسی سالگادو ، با توجه به متن جان Arden به اطراف یک خانواده از رانده شدگان نصب شده در مسکن اجتماعی و خواهد شد که باعث مشکلات با جامعه بیگانه زندگی می کنند . مارتا Beláustegui ، آنتونیو کانال و آمپارو بایه برخی از بازیگران همکار او بودند. او سال با خلبان برای سری 20 امتیاز به پایان رسید.
جهت رائول توماس، جایی که او در نقش آلن ، یک مرد توسط Lilianne دوست دخترش توسط یک مرد به نام Yadro.Alainریختهاداره ( لیفتراک تئاتر ) و Descomplicaciones ، آژانس های تئاتر : در سال 2003 در دو مجامع شرکت رها ( نقش بازیگر ) - می رود در جستجو از Lilianne و دیدار الین ، شریک سابق Yadro که از آن او به پایان می رسد تا سقوط . برای تلویزیون فیلم برداری یک قسمت از سال واندر ، که در آن او با بازی یک سرباز جوان که در درمانگاه کمک کرده است ، و به طور خاص به تونی ( Rivero پابلو ) ، که تا به تمرین ختنه ، و آخرین حضور خود را برای کمیساریای ، جایی که او با بازیسرپرست اسب که می شود به مشکل داشتن رابطه جنسی با یک زن قبل از او به قتل رسید .
در سال 2004 بازیگر با وروجک در سروانتس تئاتر بین چوب ( تطابق موسیقی مورد میگل د سروانتس کار می کند تحت جهت عیسی سالگادو و خوشا به جنون ، که در آن او نقش یک مرد جوان برای قتل او را به مرگ محکوم کرد مشغول به کار زن قرائت تک صدایی با بازتاب خود را در فیلم کوتاه که در آن سال دیوید Illaín در یخچال ستاره دار و همکاری خود را با تئاتر کارگردان: John چوپان ( بنیانگذار های آینده Guindalera ) ، و آن مربوط به مترجمان شفاهی برای چندین سال به عنوان مری چوپان شروع ، : آنا آلونسو ، الکس Tormo ، جوزپ آلبرت ، آنا میراندا ، اندرو روس ، فیلیپه آندرس .... تحت سرپرستی او برتر رویای یک شب تابستان ، اقتباسی از یک نمایشنامه ویلیام شکسپیر در مورد انتشار برخی از احساسات سرکوب شده از طریق سحر و جادو که در آن شما به Lisandro ، دختر اصل و نسب خوب و ثروتمند، Hermia عاشق بدون تلافی یا عمل متقابل برای او اتفاق می افتد که پدرش می خواهد به ازدواج با دمتریوس و برنامه برای اجرای دور با او به آتن ، اما به اشتباهآب را ریخت باور اوجن دمتریوس سقوط النا تا ظروف سرباز یا مسافر بازگشت و در جشنواره تئاتر آلماگرو سال 2004، و شام کریسمس طولانی ، و بر اساس متن تورنتون وایلدر ، که سخنرانی خود را به مفصل نشان داده است پرتره سه نسل از یک خانواده است که تداعی اعضای آن و ناپدید شد در طول شب کریسمس تن حاوی حوادث حزن اور و خنده اور . نقش مهمی در آگوستین ، یک مرد کار می کند، بازی از کودک تا بزرگ ، ازظاهر یک سبد به ناپدید شدن او ، که تماشای خانواده اش در حال مرگ است ، او دارای یک خواهر و یک زن لئونور که صاحب یک فرزند است که می میرد ، پسر ارشد ( ساموئل ) و دو دوقلوها کهاولین بار است که یک رابطه تیره و تار می رود به یک مرگ حتمی در جنگ جهان .
در تلویزیون، رائول فرناندز برای اولین بار به لطف شخصیت ثابت خود را به ریخته گری کارگردان لوئیس سن نارسیسو - 80، که بر روی پوست Franky ،دوست موسیقیدان هنری ( فلیکس گومز ) قرار داده شد ، پسر از ازدواج طبقه متوسط ​​. سری پس از صدور اولین فصل خود را بازنشسته شد.
در سال 2005 شرکت Guindalera مونتاژ دوم خود را در اتاق خود را باز کرد ، در Calle مادرید مارتینز Izquierdo در واقع شده است . در آن مناسبت جان چوپان تصمیم گرفت برای متن هزارتوی سروانتس از عشق ، رائول فرناندز تعیین نقش Manfredo را ، ثروتمند آقا آشامیدنی باد توسط Rosamira تا جولیا شیرین توطئه لباس مبدل فتح طرح مرد به خود شاهین فضائل . در پاییز به جای نویسنده دون کیشوت ، چخوف، مرغ دریایی به طور خاص است . این بازیگر به عهده گرفت نقش Kostya Trepliov ، یک نویسنده جوان کودک بسیار حساس یک بازیگر سردستهزنان خواننده اپرا Irena Arkadina است کنترل آن ، که قلب ذوب می شود که معشوق خود ازدواج مرد دیگری به نقطه باعث خودکشی او . بازی یک فینالیست در از Premios Mayte در تئاتر بود و همچنین مجمع نامزد اتحادیه بازیگران بازیگران همسر الکس Tormo ، یک واقعیت است که به تحکیم این شرکت کمک کرده است . در حالی که ادامه کار تئاتری خود ، رائول فرناندز در ادامه به دخالت در فیلم ( مایع منی ، یک داستان عاشقانه است که باعث می شود نقش کوچک یک خدمتکار ) ، فیلم کوتاه و مجموعه است . در میان دومی بر هدیه است، که مراسم حرفه ای خود را با رائول توماس مشخص ، و در آن او نقش یک مرد که باعث می شود در حال حاضر کنجکاو به زن او در عشق است ( پوری ماریا Pujalte ) را . بین سوم شامل یک ظاهر پراکنده در سری لبه قانون می دهد که زندگی را به یک دوچرخه سوار که شریک زندگی خود را می بیند بر عرضه داروهای افزایش دهنده عملکرد و نقش دوم خود را به طور منظم ، این بار در خارج از کنترل می میرد . آن را به عنوان آنتون ، بی گناه و غیر قطعی ، گرفتن تلویزیون اخبار موقعیت دوربین های جوان ستاره دار است و به یک همکار (کریس : Ribera مارتا ) را به خود جلب ، کهامر زندگی با عضو دیگری از سرمقاله ( Rusti : پل Chiapella ) .
در سال 2006 از در پاییز Guindalera نفرت هملت ، سازگاری بخشی از پل Rudnick به نمایش گذاشته شد. در آن بازیگر نقش اندرو ،بازیگر تلویزیون متوسط ​​که تصمیم گرفت بهبرتری در یک تئاتر با مشاوره شبح هملت جان بریمور ( جوزپ آلبرت ) ، که او را به مقام و منزلت خود را در مقابل غفلت قبلی خود دفاع خواستار هر چند دفاع یک نمایش ضعیف در پارک مرکزی بود.
این کار خیانت هارولد پینتر اقتباس از نمایندگیضجه و زاری نسلی در مورد از دست دادن آرمان ها و تخریب از اوراق قرضه اعتماد میان عزیزان به دلیل فریب و خیانت به دنبال داشت، و آنها باید تحت وزن زندگی می کنند گذشته ای که پشت سر گذاشته شد . مجموعه ای با آهنگ های دهه هفتاد (که شامل مسائل جورج هریسون و ملکه ) ، خیانتقطعه ساختار در اطراف یک فلاش بک طولانی توضیح روابط پایان ازدواج زودهنگام اما ( مری چوپان ) و رابرت ( الکس Tormo ) با دوست او و او عاشق جری ( بازیگر شخصیت) نمایندگی بازیگر نقش اول مرد آن را با ضبط کارآموزی ، یک سری با بازی لوئیس merlo در و آمپارو سنسور فشار بارومتری ، که در آن او با بازی یک آشپز که تا به حال همراه با گذشته مرموز ، و برنامه ریزی شده به سرقت برخی از آثار هنری درمدرسه برای دانش آموزان شبانه روزی . قبلا در سال 2007 یک نقش کوچک در پاکو مردان به Quique پسر عموی ، که نفوذ برای انجام یک اقدام به سرقت به تشویق لوکاس به فکر می کنم که نشانی از یک کار خوب از سرپرست گذاشت. در سال 2008 باز با مالی Guindalera Sweeneyde برایان درام Friel reaps بررسی بیحوصلگی حرف زدن در مورد یک زن کور ، مالی ، که به فرانک ازدواج کرده ، با بازی بازیگر ، یک نوع پر جنب و جوش ، عجیب و غریب و خوشحال است که او شور و شوق مسری مالی زمان برای یک عملیات است که پشتیبانی خواهد کرد و تلاش برای انجام با عواقب فاجعه بار است . همچنین تیراندازینقش کوچک در اولین اسکار سانتوس ، schadenfreude ، به بازی Belén Rueda در که در آن او نقش دوست پسر راه به پذیرایی عروسی خود را با همسر خود را منفجر توسط وسیله نقلیه دیگری .
در سال 2009 آغاز بکار یک شخصیت ( Venguerovich 2 ، کلمات مخرب خود یک یهودی ، علاقه مند، گستاخ ، متکبر ) کار Platonov ، تحت فرمان از خراردو ورا داشتن به کارمن ماشین آلات بین قهرمانان آن ، در مرکز درام تئاتر ملی ماریا گوئررو و اطمینان او یک جایزه برای عملکرد خود را می کند و یک تابع سویینی مولی در چارچوب نسخه XXX جشنواره تئاتر شهر تحت شعار Palencia تئاتر برای یک بحران است که در آن به دست آورد به عنوان بهترین جداول همکار بازیگر چوپان مری . پس از ادامه نقش خود در تئاتر با تداوم guindalera بررسی خوب در این اتاق ( که همچنین دریافت جایزه انتقادی RTVE 2009 در دسته تئاتر ) با رقص در Lughnasa توسط Brian Friel که در آن او نقش مایکل به عنوان راوی به یاد می آورد او دوران کودکی و مشکلات او تا به حال مادر خود را به وضع حمل به مجرد بودن در یک خانواده پنج خواهر که توسط برادرش مبلغ حمل ایده های بت پرست جهان مذهبی خود را بازدید .
در سال 2010 guindalera دور از زندگی شما مالی سویینی آن را بهشهر سگوویا گرفته شده و پخش این مجموعه در شبانه روزی به پایان می رسد . در ماه اکتبر این سال نیز در miniseries رافائل،داستان رشد شخصی آنتن 3 در آن شرکت انجام نقش آهنگساز مانوئل آلخاندرو ، نویسنده برخی از موفقیت خواننده است . در فیلم کوتاه برای اولین بار در این سال تحت تاثیر یک تحت الشعاع قرار دادن آلیشیا ، عشق ماندگار ستاره دار با ایرنه Chupertópico Visedo می دهد که زندگی را به اسماعیل ، یک مناقصه جوان ، عجیب و غریب ، بی دست و پا ، تا حدودی بیش از حد و عشق چیزی است که این است.
آغاز شده در سال 2011 با بازی در تئاتر Amadeu کانال، موسیقی بر اساس زندگی Vives Amadeo ، آهنگساز اسپانیایی ، ترانه سرا، operettas ها و اپرا ، جایی که او نقش جورج، ویراستار سنگ و طرفداران موسیقی ، لنگ سیگار کشیدن و ماده که او مقاله ای زندگی می کند، یک شخصیت است که به نظر می رسد قبل از او و اقدامات برخی از نماینده خود و جرقه جنجال به سیگار کشیدن در صحنه با قانون اخیر راه اندازی شد تصویب سیگار کشیدن . عامل خوب منتشر شد در این سال، یک کمدی موقعیت توسط ششم به اشتراک گذاری محل موردتوجه وتماشای عموم با آنتونیو Molero ، آرتورو Valls و Malena Alterio و دیگران که شخصیت TEO است تولید ، داستان LA خراب توسط مادر خود را حفظ . دخالت خود را پس از 11 فصل متوقف شد. امسال نیز به او زمان به تمرکز در فیلمبرداری از فیلم 3000 در پیرنهHuesca که در آن داستان دو دوست قدیمی که زندگی بسیار متفاوت سعی که می خواهند برای رسیدن به آن بالا که یک رویا بود من در حال جوانان خود را . این نمایشنامه متی . پس از استراحت برای اولین بار سه سال ، یک کار چخوف در تئاتر Guindalera به که در آن نقش الکساندر، یک مرد که dazzles با او فکر می کند که عشق از زندگی اش است و رنج زیادی به خاطر آن معاندت و زن او می خواهد برای هدایت عواطف خود و در نهایت موفق به پیدا کردن راه برای رسیدن به شادی است . در نهایت ، در مدت کوتاهی در اکران با Notro الاغ در فضای باز یک سری از Antena 3 تلویزیون برای فرشته حیات ، یک مرد که به تازگی از همسرش طلاق گرفته شد و از دست دادن حضانت پسرش ، که می پرسد کمک به دوست دوران کودکی خود را به شما پناهندگی دراردوگاه که در آن قرار دارد به من بدهید . و despreocupamiento نشان می دهدنما وجود دارد به وضعیت جدید خود را که در واقع او رنج می برد . آوریل 2009 نامزد جایزه پوره طلایی برای بهترین بازیگر دراماتیک در نسخه 49 جشنواره تلویزیونی بین المللی در مونت کارلو برای کارآموزی . برنده جایزه به عنوان بهترین بازیگر نقش اول مرد شور و شوق برای بنیاد یعقوب Platonov فیتزجرالد      


[ شنبه 30 آذر 1392 ] [ 01:06 ب.ظ ] [ Alireza Soltani ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


با سلام خدمت بینندگان این وبلاگ
در این وبلاگ سعی شده بهترین و زیباترین عکس های سریال های جم تی وی برای شما قرار داده شود.
اگر شما از کاربران همیشه گی می باشید و به وبلاگ سر میزنید اگر نظر ندهید ما که حلال
نمی کنیم

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
Online User داغ کن - کلوب دات کام  ابزارهای زیبا سازی برای سایت و وبلاگ

  • لیموزین
  • سیتی جاوا
  • سبزک
  • سی کی هاست